.

.

DHL Fedex од врата до врата бесплатен превозот 48V dc напон 220V ac соларни инверторот,220V 230V инверторот, чиста синусна 4000W инверторот 12V/24V/48V

DHL Fedex од врата до врата бесплатен превозот 48V dc напон 220V ac соларни инверторот,220V 230V инверторот,

DEN 21164.00 DEN 22514.88

Износ
Во форма достапна за нарачката


DC12 V 24 V 48 V-AC100 V-120 V 220 V-240 V, 4000 W 4 KW Чиста Синусна Бран соларни Инверторот Врв 8000 W
Спецификација :
Модел
Чиста инверторот 4000 W Врв 8000 W
На текст
DC Напон
12 V /24 V /48 VDC
Напон Спектар
11-15 V DC или 22-30 VDC
Не Оптоварување Тековната Влечење
Ефикасност
> 85%
DC Конектор
Кабли Со Клипови
Излез
AC Напон
100/110/120 VAC или 220/230/240 VAC
Континуирано Напојување
4000 W
Пренапони Моќ
8000 W
Бранови
Чиста Синусен Облик
Фреквенција
50 Hz или 60 Hz
THD
Заштита
Нисконапонски Аларм
DC10.
Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.
Враќање :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција.CE,ROHS Apporved
6.
3 дена од денот на нарачката.
Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 15days,ако не и цел ќе бидат затворени од страна на Aliexpress систем. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Повратни информации :
Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее.8000 W Врв моќ
4.
2) Индустриски капацитети серија : сончевата енергија, ветерна енергија, гас празнење светилки и др.
5) Куќа апаратот апарати : Електрични фанови, правосмукалка, AC, осветлување светилки и др.Макс ефикасност>92%
5.
Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели, ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Главните својства

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
1 - 200KW
is_customized:
Yes
Тип:
DC/AC Инвертори
Големина:
CM
Влезен Напон:
12V/24V/48VDC
Излезна Струја:
-
Излезниот Напон:
110V/120V/220V/230V/240VAC
Фрекфенција:
50/60Hz
Тежина:
KG
Број На Модел На:
4000W Чиста Инвертер
4000W врв 8000w соларни инвертер:
моќ инвертер чиста синусен облик
моќ инвертер клима уред:
чиста инверторот Врв 8000w
инверторот сончевиот:
соларна енергија инвертер
соларни инверторот 24v 220v:
соларни инверторот цена
дома инвертер:
инверторот производител
инверторот 48v да 230v:
синусен облик инвертер
исклучување мрежа соларни инвертер:
инверторот 24v да 230v
моќ инвертер 230v 12v:
Автомобили Инвертер

Избор на купувачот