.

.

15*20cm Срцето Kraft Хартија Застане Кеси долна облека Хартиени Кеси 100pcs/многу Бесплатен превозот

15*20cm Срцето Kraft Хартија Застане Кеси долна облека Хартиени Кеси 100pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 3456.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартија
Големина : 15*20cm
Боја : види на сликата покажа
Answer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на полето не е вклучуваат
Answer : ___________________________ Note :

Главните својства

Број На Модел На:
15*20cm
Шема:
Срцето
Материјал:
Картон

Избор на купувачот