.

.

HAPPYBATE Замена Проектор Светилка TLPLV3 за TLP-S10/ TLP-S10U/ TLP-S10D/ TLP-S18 S10/S18 Проектори

HAPPYBATE Замена Проектор Светилка TLPLV3 за TLP-S10/ TLP-S10U/ TLP-S10D/ TLP-S18 S10/S18 Проектори

DEN 945.00 DEN 1152.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија. Испорака : Од DHL,UPS-от,Fed Ex.
Мека пена со двоен картон
А Ние го остави позитивни повратни информации веднаш штом ќе се обрне - ви благодариме за држење на вашиот крајот на договорот. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
Б .
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Тип : Компатибилни Голи Светилка (CB)
Дел Број : TLPLV3
Компатибилен со : TLP-S10/ TLP-S10 U/ TLP-S10 D/ TLP-S18 S10/S18
Wattage : HS130 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа. време на Испорака : рок од 2-3 дена по примена на плаќање
В. стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за плаќање. Компатибилен Светилка со Домување (CWH);
D. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Компатибилен Голи Светилка (CB).Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.

Главните својства

Број На Модел На:
TLPLV3
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE

Избор на купувачот