.

.

1PCS 105068 3.7 V 4000mah Литиум полимер Батерија Со Заштита на Одборот За MP3 MP4 MP5 GPS Стакло Дигитален Производ Бесплатен Превозот

1PCS 105068 3.7 V 4000mah Литиум полимер Батерија Со Заштита на Одборот За MP3 MP4 MP5 GPS Стакло Дигитален Производ

DEN 489.00 DEN 652.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 10 mm (H)*50 mm (W)*68 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4000m Ah
Модел : 105068
Капацитет : 4000 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 68 MM 50 MM ширина дебелина 10 MM

Главните својства

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
105068

Избор на купувачот