.

.

BOOMBLOCK 1set Стан, Автомобил Бои LED Светло За Внатрешни работи Inifiniti Киа Рио 3 K2 Sportage Ceed Ford Fiesta Mondeo Suzuki Налепници

BOOMBLOCK 1set Стан, Автомобил Бои LED Светло За Внатрешни работи Inifiniti Киа Рио 3 K2 Sportage Ceed Ford Fiesta

DEN 860.00 DEN 1075.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Стил : 20 динамички ефекти, вклучувајќи ги и 11 видови на Тебе, 8 видови на strobe и 1 7-боја на блиц, брзината на сите динамични ефекти е прилагодлив Пакет : 4x RGB 9pcs LED лента Светлина 1x RGB Bluetooth Стан контролер 1x запалка приклучок за полнач Производ Фотографии :
. За Андроид телефон, музиката во вашиот телефон ќе биде пренесена до Апликацијата автоматски; За i OS телефон, музика на Itunes ќе биде пренесена до Апликацијата автоматски, други музика стан не ја поддржуваат оваа функција. Оваа лента на светлина е контролирана од страна на i OS или Android телефон, само преземете Апликација (англиски јазик поддржани), илјадници ефекти се достапни на светлината. Режим : Прилагодување (Илјади на Статички Ефект & Светлина прилагоди), Музика, Стил (20 Динамичен Ефект & Брзина се прилагоди), Лента (Voice control), Мерењето, се Тресат, струја Мемориска Функција Со 3m налепница на задниот дел на светлината, мек и флексибилен, еден ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче на автомобил полнач, лесен за инсталација и употреба, и не треба да се промени жица коло во вашиот автомобил Автомобил внатре атмосфера светилка / нога ламба, се создаде шармантна атмосфера за вас, одлично за осветлување до целиот автомобил внатрешни работи, plug and play. Спецификација : Тип : Bluetooth LED Лента, Светлата Материјал : ABS Лента Светлина Количина : 4 (4pcs лента/set) LED Кол : 9 за една лента светлината LED Type : 5050 SMD светла Боја : RGB Напон : DC 12 V Моќност : 10 W Контрола : Функција ја Прилагодите, Музика, Стил, Лента, Времето, се Тресат, струја Мемориска Функција Водоотпорен : IP65 OS Поддржан од : i OS и Android OS Владата Инструкции : се Прилагоди : Илјади статични ефекти е достапна, светлината на статички ефекти е прилагодлив.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Должина:
1inch
категорија:
Ладна Светлина Таблети
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Бренд Име:
BOOMBLOCK
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
СТАН
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
светлина

Избор на купувачот