.

.

10 Поставува Прилагодување Спорт се Справи со Налепници Decal Автомобил-Стил За рено duster megane 2 логан clio лагуна 2 сценски sandero

10 Поставува Прилагодување Спорт се Справи со Налепници Decal Автомобил-Стил За рено duster megane 2 логан clio

DEN 815.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Гаранција & Одржување : 1.5 cm/парче
боја : црна, бела и сребрена, црвена, жолта, сина
Употреба : 1. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница, ако не се најде она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ви благодарам.Откине и залепете ја налепницата на вашиот автомобил.Почекајте да се исуши(имаме intall meathod на крајот може да биде референца)
Пакет Се Вклучени
10 сетови за во автомобил налепница
Ние гарантираме за безбедно и сигурно шопинг искуство, па да не грижете се, тоа, ако не можете да доби вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас. Повратни информации : 1. Боја Несовпаѓање : 1. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Главните својства

Бренд Име:
спортски ум
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
Возилото Логото
Име На Модел:
BYB4-1
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0.025cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на купувачот