.

.

Оригиналниот вистински DS04010S12L 4010 DC12V 0.08 НА 4cm молчи вентилаторот за ладење

Оригиналниот вистински DS04010S12L 4010 DC12V 0.08 НА 4cm молчи вентилаторот за ладење

DEN 432.00 DEN 480.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


DS04010 S12 L Големина : 40 x 40 x 10мм
Брзина : 2000 ± 10% вртежи во минута
Воздушниот волумен : 18.17-25.97 CFM
Бучава :
Номинална параметри : DC 12 V 0.08 НА
Интерфејс тип : 3 Pin (брзина)
Дизајн живот : 60000 часа
Имајќи тип : керамички лежишта

Главните својства

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
Фановите
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Бучава:
17dBA
Фан Големина:
80x80x25mm
Пакет:
Yes
Волумен На Воздух:
45CFM
моќност:
1.2 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM

Избор на купувачот