.

.

Нови 8 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Ainol iNOVO8 iNOVO 8 T3735D Таблет КОМПЈУТЕР

Нови 8 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Ainol iNOVO8 iNOVO 8 T3735D Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 624.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака. Различни производствени серии. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред.
Нови 8 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Ainol i NOVO8 i NOVO 8 T3735 D Таблет КОМПЈУТЕР
Пакетот вклучува : 1 x Црн екран на допир
Компатибилен Модел : За Ainol i NOVO8 i NOVO 8 T3735 D
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.

Главните својства

Бренд Име:
HengChu
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
T3735D
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
За AINOL
боја:
Црна

Избор на купувачот