.

.

5 Метри Златна Боја 3мм зелени Стаклени Монистра Синџири Beaded Синџири за DIY Ѓердан Хривнија Накит Наоѓање L70

5 Метри Златна Боја 3мм зелени Стаклени Монистра Синџири Beaded Синџири за DIY Ѓердан Хривнија Накит Наоѓање

DEN 950.00 DEN 1056.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Месинг, Злато Позлатен, Стаклени Монистра
Монистра Облик : фацетирани круг
Камен Мушка Големини : Околу 3мм
Количина : 5 Meter (16.4 Нозе)
Камен Боја : КАКО на СЛ Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
l70
Бренд Име:
JUSTWELL
Производ Карактеристики:
Стакло
Материјал:
Кристално
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Тежина:
30g
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Ширина:
0.3cm
Објектот Должина:
0cm
Синџир Тип:
Синџири Ѓердани /страна синџир

Избор на купувачот