.

.

нови оригинал, за син HVR-V1 ФЛЕКСИБИЛНИ ОДБОР ЗАВРШИ FP-487 A1217232A

нови оригинал, за син HVR-V1 ФЛЕКСИБИЛНИ ОДБОР ЗАВРШИ FP-487 A1217232A

DEN 1488.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

нови оригинал, за sony HVR-V1 ФЛЕКСИБИЛНИ ОДБОР ЗАВРШИ FP-487 A1217232 A
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Главните својства

Тежина:
101g-150g
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Стабилизација На Слика:
No
Број На Модел На:
HVR-V1
Леќа Тип:
Телескопски
Посебна Карактеристика:
Никој
Големина На Екранот:
< 2
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Тип На Сензор:
CMOS
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Фокусна Должина:
36mm
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Чување Тип:
SD Картичка
надворешен блиц:
Yes
Бренд Име:
youe блескаше
Стабилизација На Слика:
Yes
Дисплеј Тип:
Не-touch
Тип На Батерија:
Батерија На Пакет
Тип:
компактен
видео фотографирање:
Yes
Како Одраз Уред:
Pentaprism
Крајната Резолуција:
640*480
Посебна Карактеристика:
Евтини камера
Датум На Издавање:
2010Year

Избор на купувачот