.

.

Евтини ЈП Dropper Шишиња 3ml 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml Игла Шише со Боја Childproof Капа Остри Dropper Совет Пластични Eliquid

Евтини ЈП Dropper Шишиња 3ml 5ml 10ml 15ml 20ml 30ml Игла Шише со Боја Childproof Капа Остри Dropper Совет Пластични

DEN 2640.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Во исто време ,ќе ги преземе некоја фотографија и испрати ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Уживајте во вашата шопинг и добредојде назад!.
Ние се големо внимание во пакување секоја точка да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Ако објектите се приведени од страна на Царинските по пратката е оставена на продавачот земја, купувачот е задолжено за прием на затворени објекти. Ние се провери секој објект пред да се пакувам. и се изјасни околу 15-20 долари вредност за пратката.
Ве молиме имајте во предвид дека сите производи мора да се врати неискористени, во оригинална амбалажа. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние исполнуваат решавање на вашите проблеми.Затоа, pls проверка на пакетот пред да потпише за тоа,ако тоа е скршен или оштетен,ќе се направи рекорд со превозникот .
ВАЖНО : Ако се враќаат на објектот , ве молиме marke пакетот како " ВРАТИ СТОКАТА'or Подарок .
Ќе добиете три точки :
1,Празните шишиња
2,шарени childproof safety caps
3,Долги тенки dropper совети
Бесплатен Превозот преку "Федекс" /DHL превозот статус!
Answer : ___________________________ Note : Plz наведете бои на капи треба, или ние ќе случајно испорака! Ви благодарам многу!
Производ Слика
Се враќа
Во случај дека не сте задоволни со вашата нарачка, ние сме среќни да им понуди на сите наши клиенти наплата (со исклучок на оригиналниот поштарина платена) или размена за предмети вратени во рок од 10 дена од денот на приемот.

Главните својства

боја:
3ml, 5ml, 10ml, 15ml, 20ml, 30ml
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Функција:
Порибено,Виткање,Еко-Пријателски
Бренд Име:
HONESTLEGEND
Број На Модел На:
110
Големина:
S
Капацитет:
0-100ml
Пакување:
>10
Материјал:
Пластични
Мирудии Сад стилови:
маска
Пластични Тип:
PE
Употреба:
eliquid
3ml:
5ML
10ml:
15ml
20ML:
30ML

Избор на купувачот