.

.

Природни Голема Расте Сликарство Сунѓерот Лице Сунѓерот Шминка Издувам Мешање На Жените На Лицето Сунѓерот Фондацијата Прав Издувам Јајца

Природни Голема Расте Сликарство Сунѓерот Лице Сунѓерот Шминка Издувам Мешање На Жените На Лицето Сунѓерот Фондацијата

DEN 75.00 DEN 85.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. ракување со времето : брод цел во рамките на 3 дневна по плаќање 1,Сосема Нови со Висок квалитет увоз techonology. Што ако имате било какви прашања или услуги, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ни остави лош препорачувам. Вкупна цена е помала од 10 долари,следење бр. Купи со доверба!  Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Боја : повеќе од 10 издувам бои 5. Ве молиме имајте на ум дека вашето задоволство и позитивни повратните информации се многу важни за нас, така што ве молиме внимателно. Наведете ја вашата адреса за испорака јасно, така што на трансфер до вас директно или промена на адреса ве молиме да не информирате 3. може да't бидат набљудувани, бидејќи тоа не е регистрирана пост mail. 6,Бебе шампон или било ниско sudsing сапун ќе работат. OEM/ODM : прифатливи за нас 3. 3,Не ленти и без области со премногу шминка или премалку. Ако пакетот не пристигнување во 60 дена (Бразил, Аргентина до 90 дена),ние ќе понуди целосна наплата, па ве молиме да не се отвори спорот, ако пакетот не пристигнување пред времето кое го рече.  Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Превозот Услуги :
1. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во рок од 42hrs. Исплакнете и се исуши. Јужна Америка ќе се 45-90 работни денови.

Главните својства

Тип На Објект:
Козметички Издувам
Количина:
10000pcs
Бренд Име:
sevich
Материјал:
сунѓерот козметички издувам
Големина:
01
Број На Модел На:
козметички сунѓерот издувам
Материјал:
козметички сунѓерот издувам
Достапни Бои:
Сите Бои Имаме
MOQ:
1pcs
превозот:
Од страна на морињата, воздушен, патен, метрото, DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX или во вашиот поглед
плаќање:
Т/T, Western union..Пари Booker,Money Gram
јачина:
N/A
Олово Време:
5--90working дена ,зависи од тоа за каков вид на логистички
Пакување:
Polybag
ODM и ODM:
WELCOM
Место на Потекло:
Guangdong

Избор на купувачот