.

.

Оригиналниот М&J V5 Слушалка Патент Половина Во уво Слушалки Earpod Стерео Earbuds Бас Слушалки со Микрофон за Телефонот MP3 PC

Оригиналниот М&J V5 Слушалка Патент Половина Во уво Слушалки Earpod Стерео Earbuds Бас Слушалки со Микрофон за

DEN 31.00 DEN 31.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
Ние работи 6 Дена во неделата во 9 : 00 - 18 : 30 од понеделник - сабота Пекинг Време. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Или можете да оставите порака да ни каже колку треба да се направи царинска декларација.Со Микрофон, контрола на Јачина на звук избор.Висока-перформанси динамичен говорникот жичен слушалки 2. Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Настава : превозот времето е зависи од купувачот 's царинење време или виша Сила.
Пакет Содржина : 1 x Слушалка Едноставна торба за пакување
1. Квалитетот на производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. Мека earcap,прилагодлив слушалки, облечен comfortable8. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
Оригиналниот М&J V5 Слушалка Патент Половина Во уво Слушалки Earpod Стерео Earbuds Бас Слушалки со Микрофон за i Phone Xiaomi
Функција : 1.

Главните својства

Функција:
Спорт,На Мобилен Телефон,HiFi Слушалки
Линија Должина:
1.2 m
Чувствителност:
86db
Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Бренд Име:
М&J МЕЛОДИЈА & ПАТУВАЊЕ
Отпорот:
32Ω
Со Микрофон:
Yes
Стил:
уво кука
Број На Модел На:
М&J V5
Активен Бучава Отказ:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Контрола На Копчето:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
Поддршка СТАН:
No
Контрола На Јачина На Звук:
No

Избор на купувачот