.

.

1:10 РК Рок Роботот Додатоци Забавува Куки и Приколка, се со Синџир за Полнење за Axial SCX10 Tamiya CC01 D90 D110 TF2 РК Камиони, Делови за Автомобили

1:10 РК Рок Роботот Додатоци Забавува Куки и Приколка, се со Синџир за Полнење за Axial SCX10 Tamiya CC01 D90

DEN 380.00 DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


1 : 10 РК Рок Роботот Додатоци Забавува Куки и Приколка, се со Синџир за Полнење за Axial SCX10 Tamiya CC01 D90 D110 TF2 РК Камиони, Делови за Автомобили
Спецификација :
Материјал : Метал
Количина : 2 buc забавува куки и 1 компјутер забавува синџир
Боја : Црвена & Сребро.
Одговараат за : 1/10 РК Роботот Автомобил
Пакет Се Вклучени :
2 X Забавува Кука
1 X Забавува Синџир

Главните својства

Бренд Име:
Cheerson
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Стартер Кутии
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Алатки
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
роботот додатоци
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Избор на купувачот