.

.

Бесплатен Превозот 100pcs Heatsink13*13-19MM ДА-220 Транзистори радијатор/ Алуминиум Радијатор / Aerotron радијатор мали

Бесплатен Превозот 100pcs Heatsink13*13-19MM ДА-220 Транзистори радијатор/ Алуминиум Радијатор / Aerotron радијатор

DEN 950.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе биде одговорен за каква било штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние не плаќаат никакви давачки. Ние брод на адреса на Aliexpress. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Вашето задоволство е наша вечна потрага!
Посебно Прилагодување : Ако ви треба дополнителни прилагодување, како што се дупчење, промена на должината, anodizing, црвена игли, итн. Ве молиме да контактирате со услуга за консултации. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што може. ЗАПИСОТ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство. Но ние ќе се обидеме да се намали или избегне тоа. Испорака Услуга : Продавачот Гарантира. Pls изберете DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / EMS Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати цел вклучувајќи го и превозот надомест. Меѓутоа, купувачот треба да се осигура дека вратени предмети се во нивната оригинална состојба. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. MOQ е 50 компјутери. Бесплатни : На производи ќе биде транспортирана со следење на број во календарот е назначено на веб страницата на Сите производи ќе ги провери пред превозот.

Главните својства

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
13*13-19
Бренд Име:
YONGLINLVDIANKEJI
Тип:
Heatsink
Примена:
RAM меморија
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Линии:
DIY
Бучава:
NO
Фан Големина:
NO
Heatsink:
Процесор
компјутер:
Heatsink
is_customized:
Yes

Избор на купувачот