.

.

3 Пара Индивидуализира СТАРК ИНДУСТРИИ Вратата Налепници Decal Автомобил-Стил За фолксваген ауди форд, бмв Бенц опел Нисан автомобил додатоци

3 Пара Индивидуализира СТАРК ИНДУСТРИИ Вратата Налепници Decal Автомобил-Стил За фолксваген ауди форд, бмв Бенц

DEN 911.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Испорака :
1.
100% Нов бренд СПОРТСКИ УМ и добар квалитет
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Водоотпорен, Бледнеат-отпорни, самолепливи
Лесно за употреба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
DIY свој личен автомобил.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Купувачот треба да се обиде да се поднесе daim со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Гаранција & Одржување : 1.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Почекајте да се исуши(имаме intall meathod на крајот може да биде референца)
Пакет Се Вклучени
3 пара автомобил налепница
Ние гарантираме за безбедно и сигурно шопинг искуство, па да не грижете се, тоа, ако не можете да доби вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Се враќа : 1. Боја Несовпаѓање : 1. ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
BYX-32
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
8cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.025cm
Објектот Должина:
58cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
спортски ум
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на купувачот