.

.

AHL Мотоцикл Делови на Мотор Цилиндри Понесе Големина СПИ 83mm +100 84mm Клипот & Клипот Прстен за Полнење За Suzuki SV650 SV 650 2003-2012

AHL Мотоцикл Делови на Мотор Цилиндри Понесе Големина СПИ 83mm +100 84mm Клипот & Клипот Прстен за Полнење За

DEN 5279.00 DEN 5865.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .

Главните својства

боја:
СПИ 83mm, Прекумерно 84mm
Име На Модел:
стандард 83 84 mm SV650 SV 650 2003-2012 Клипот & Прстен
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Тип На Објект:
Пистонс & Прстени
Бренд Име:
AHL
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Материјал Тип:
Метал
Зафатнина (ml):
650
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина(Копно)
создаден:
83mm/84mm
is_customized:
Yes
Количина:
1 Компјутер

Избор на купувачот