.

.

ABS 4Pcs Автомобил Внатрешни работи се Справи со Потпирач Прозорец Sequins Прекинувач Поклопец Налепница Намали за Suzuki S-cross S Крстот автомобил стил

ABS 4Pcs Автомобил Внатрешни работи се Справи со Потпирач Прозорец Sequins Прекинувач Поклопец Налепница Намали

DEN 775.00 DEN 911.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Внимание : Бидејќи истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.
Сите трошоците за превозот се неповратни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Име На Модел:
/
Година:
/
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
ОДГОВАРА ЗА:
S-Крос

Избор на купувачот