.

.

Octa Core 8 Андроид 8.0 Автомобил DVD Плеер за Mazda 6 Ruiyi Ултра 2008-2012 Со 4GB RAM Радио, GPS, Bluetooth, WIFI USB Огледало линк

Octa Core 8 Андроид 8.0 Автомобил DVD Плеер за Mazda 6 Ruiyi Ултра 2008-2012 Со 4GB RAM Радио, GPS, Bluetooth,

DEN 21792.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

инсталирање на апликации во уредот. Тоа трае околу 3-10 дена да пристигне во вашето место.
- Поддршка Двојна Зона функција, додека Навигацијата, можете да слушате музика. модерен ИНТЕРФЕЈС Дизајн.
- Поддршка на најновите Огледало-Линк, Лесна Конекција со поврзан на iphone и Android Паметни Телефони.
3) Ако на тежината на вашата парцела е во 2kgs, обично ќе испрати со авион Mail, или.Sorenson искра ,VP8,AVS Поток . FM Подесување Опсег : 87.
- Поддршка 3 G/4 G (WCDMA)Интернет , поддршка екстра USB Dongle : ТД-LTE, ФЛОПИ-LTE.
- Компатибилен со DVD,DVD-R,DVD-RW,HDVD,DVCD,MP3,MP4,CD-R,CD-RW,VCD,DIVX,WMA, итн.
- Вграден Часовник и Календар, има Часовник за да го покаже време, Часовникот/Датум/Недела прилагодливи.
- ПРОЦЕСОР : Rockchip PX5 Кортекс A53, Octa Core , SAMSUNG DDR3 , 4 GB RAM меморија.

Главните својства

боја:
додадете DVR, додадете OBD2
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
Бренд Име:
safetyleader
OSD Language:
Португалски,Арапски,Корејски,Француски,Германски,Холандски,Руски,Англиски
Макс Надворешна Меморија:
128g
6-Година:
2012,2011,2009,2010,2008
Din:
Двојно Din
Објектот Тежина:
4.5kg
Интерфејс:
USB
ROM:
32g
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Резолуција:
1024*600
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,TV,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Од Моќ:
4*50w
RAM меморија:
4G
Големина На Дисплеј:
8
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Mazda Модел:
6
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
ПРОЦЕСОРОТ:
Rockchip PX5 , Cortex A53, Octa Core
RAM меморија:
SAMSUNG 4GB DDR3
Тип На Објект:
автомобил dvd gps навигација
Екранот:
капацитивни екран на допир
is_customized:
Yes
Специјални Функции:
DVD Плеер
Оперативен Систем:
Андроид 8.0
Автомобил Производител:
за Mazda 6 Ruiyi Ултра 2008-2012
Сместување:
Автомобил Конзола

Избор на купувачот