.

.

2017 нови деца бебе девојки лето пристигнување памук кратко sleeve писмо печатени памук т кошула блузи облека за 2-7Y девојки

2017 нови деца бебе девојки лето пристигнување памук кратко sleeve писмо печатени памук т кошула блузи облека

DEN 174.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


Discription
100cm Сосема Нов и висок квалитет
Vogue Деца Девојки Лето, Т-маица
Моден дизајн Симпатична T-shirt
Големина : 90 100 110 120 130
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук, 100cm
Овој повик т-маица е супер вредност!
Со тоа е 100cm памук пристигнување дизајн
тоа ќе биде совршен за летните daytimes слободното време.
Најдобар подарок.
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Етикета Големина Должина Биста*2 Препорачува Возраст 90 44 см 25*2 см од 2-3 години, 100 46 cm 27*2 см 3-4 години 110 48 cm 29*2 см 4-5 години 120 50 cm 31*2 см 5-6 години 130 52 см 33*2 см 6-7 години
Има 2-3cm разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет Icluded : 1 x девојки t-shirt
Преглед :

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Emmababy
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
лето блузи

Избор на купувачот