.

.

Коњ фламинго Магнет СТП таблета случај за Kindle Paperwhite 1/2/3 6.0 eReader кожа покрие hoesje coque kryt etui funda husa

Коњ фламинго Магнет СТП таблета случај за Kindle Paperwhite 1/2/3 6.0 eReader кожа покрие hoesje coque kryt etui

DEN 634.00 DEN 667.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа не може да биде совршен во животот,така или во бизнисот. Удобен Стојат Функција 2.Мора да ги Прочитате пред плаќање
1. Флип Паричникот Случај со картичка
. тоа не е лесно да се изгуби парцели и многу побезбедно/побрзо од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која е поевтино, но побавно,исто така, нема следење на информации целосно
2.
Ви благодариме за шопинг во нашата продавница. Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас. Класичен & Мода Шема 3. Објектот ќе биде надвор од гаранцијата
ако погрешен операција или физички оштетени од страна на купувачот. Ве молиме не го отвори спорот, без да ни се јавите,Комуникацијата помеѓу нас е најдобар начин и ние би можеле да дознаете решенија.
Политика на враќање
1.
Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги.
Повратните информации
1. 1 -месец на поправка или замена услуга за повеќето предмети се продаваат во нашата продавница. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК;
2. Ние ќе замена на неисправни предмети : 1 да 1 размена. Времето за испорака обично трае 15-60 дена за повеќето парцели, некои земји, како што е Бразил, Русија, Перу, Чиле и Мексико итн може да биде повеќе од 60 дена, кои се протегаат до 90 дена. За секој дефект, штета предизвикана под нормална, може да се добијат поправка слободно, враќање или размена итн. Кина пост регистрирани воздух mail,Aliexpress стандард и Epacket има следење на кодот и целосно следење на информации во Кина и повеќето вашиот counntry.

Главните својства

Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Функција:
Мека,Анти-Прашина
Тип:
Виткање Folio Случај
Број На Модел На:
За Kindle Paperwhite 1/ Paperwhite 2/Paperwhite 3 6.0 инчи
Материјал:
PU
Модел Компатибилност:
За Kindle Paperwhite 1/ Paperwhite 2/Paperwhite 3 6.0 инчи
Стил:
Моден
Апликацијата Лаптоп Големина:
6
Пакет:
No
Должина:
16.9cm
Бренд Име:
KARRIBECA
Ширина:
11.7cm
Компатибилен Бренд:
За Амазон Поттикне
Материјал:
СТП+TPU
Дизајни:
Животно на цртан филм мачка панда коњ

Избор на купувачот