.

.

HELENGILI 3D Постелнина Поставите Дивали Нп симбол со mandala Печати Прекривки покрие lifelike bedclothes со pillowcase домашен Текстил #2-02

HELENGILI 3D Постелнина Поставите Дивали Нп симбол со mandala Печати Прекривки покрие lifelike bedclothes со

DEN 1558.00 DEN 2640.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* Навлаки За Ткаенини : Микрофибер Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пријателски Потсетување : 1.Прекривки Маска се користи за да ги покрие нашите утешителот или ватенка, без полнење во внатрешноста. 2.Бидејќи земјата е различно од постелнината поставите големина.Ве молиме бидете сигурни дека големина одговара на вашиот кревет или не според описот се пред да остварите вашата цел. 3.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 4.Се должи на рачно изработени се прилагоди, ве молиме овозможи 3-5cm големина се разликуваат. 5.Ако Сакате Друга Големина, Ве Молиме Контактирајте Не Преку Порака. ЗАБЕЛЕШКА : за НАС ТВИН И АУ ЕДЕН има само еден Pillowcase .

Главните својства

Големина:
US twin, US full, US queen, US king, AU single, AU double, AU queen, AU king
Ткаенина Густина:
133X72
тема count:
200TC
Апликација Големина:
2.2 m (7 стапки),1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Материјал:
Микрофибер Материјал
Стил:
Модерна
Ткаенина Count:
60
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Реактивен Печатење
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Бренд Име:
Helengili
is_customized:
Yes
Количина:
2 парчиња/3pcs

Избор на купувачот