.

.

Клипот Комплет 36 мм за 29cc-30.5 cc Fuelie HPI Baja FG Rovan Кралот Моторни Zenoah КИП рк делови за автомобили

Клипот Комплет 36 мм за 29cc-30.5 cc Fuelie HPI Baja FG Rovan Кралот Моторни Zenoah КИП рк делови за автомобили

DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред email во твојот проблем за нас.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам
на вас како е можно поскоро со одговор.
Клипот Комплет 36 мм за 29cc-30.Ова е затоа што :
1.Сите проблеми може да се решат.Ви благодариме повторно!
Ви благодариме за вашата посета!Ќе ви донесе СРЕЌА!
.
Време На Испорака :
1.
Политика На Враќање :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.(ако не сте 100% задоволни со купувањето)
2.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот :
1.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот.(околу 4 -7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
670083
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Клипот Комплет 36 mm
is_customized:
Yes

Избор на купувачот