.

.

10 Парчиња Прилагодување AXELA Автомобил Опфаќа Налепница Decal Автомобил Стајлинг За mazda axela автомобил додатоци

10 Парчиња Прилагодување AXELA Автомобил Опфаќа Налепница Decal Автомобил Стајлинг За mazda axela автомобил додатоци

DEN 815.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Купувачот треба да се обиде да се поднесе daim со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Испорака :
1.
Силен визуелен ефект.Откине и залепете ја налепницата на вашиот автомобил.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Повратни информации : 1. Гаранција & Одржување : 1. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Се враќа : 1.
DIY свој личен автомобил.Почекајте да се исуши(имаме intall meathod на крајот може да биде референца)
Пакет Се Вклучени
10 парчиња автомобил налепница
Ние гарантираме за безбедно и сигурно шопинг искуство, па да не грижете се, тоа, ако не можете да доби вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
глава
Име На Модел:
BYB09-94
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
8cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.025cm
Објектот Должина:
28cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
спортски ум
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на купувачот