.

.

Прилагодување ABARTH Шкорпија Автомобил Налепници Decal Автомобил-Стил, За fiat 500 гранде punto браво doblo панда ducato linea

Прилагодување ABARTH Шкорпија Автомобил Налепници Decal Автомобил-Стил, За fiat 500 гранде punto браво doblo

DEN 191.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја Несовпаѓање : 1.Почекајте да се исуши(имаме intall meathod на крајот може да биде референца)
Пакет Се Вклучени
1 парче автомобил налепница
Ние гарантираме за безбедно и сигурно шопинг искуство, па да не грижете се, тоа, ако не можете да доби вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Ние не гарантираат добијат време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Гаранција & Одржување : 1.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен.Чистење на вашиот автомобил површината каде ќе се залепи и да пресуши. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Се враќа : 1.
DIY свој личен автомобил. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Бренд Име:
спортски ум
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Животните
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
ВО-28
Објектот Должина:
11cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
0.025cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
домашно милениче
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на купувачот