.

.

50PCS/Многу 7x9CM Шарени Јута Burlap Hessia Подарок Drawstring Кеси За Дома Свадба Декорација Накит Пакување Пошта Материјали

50PCS/Многу 7x9CM Шарени Јута Burlap Hessia Подарок Drawstring Кеси За Дома Свадба Декорација Накит Пакување

DEN 979.00 DEN 1151.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .

Главните својства

Големина:
7x9cm
Бренд Име:
LANWAYLUCKY
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Избор на купувачот