.

.

4 во 1 Риба Резервоарот за Внатрешни УВ Филтер Sterilizer Филтер Пумпата Со 7/9/13W УВ Ламба Аквариум Потопна Пумпа за Вода Кислород Филтер

4 во 1 Риба Резервоарот за Внатрешни УВ Филтер Sterilizer Филтер Пумпата Со 7/9/13W УВ Ламба Аквариум Потопна

DEN 2028.00 DEN 3119.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Не отворајте спор, без било каква комуникација. Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговија. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас навремено и вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации,и ние ќе ви ги даде задоволително решение.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[44858]
За Плаќање
1. Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат.
3, нивото на Водата мора да биде повисока од онаа на мотор, да се избегне оштетување на моторот работи во празен од. Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
За Испорака
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.6 m
Големина : 68x68x270mm ( 7 W ); 68x68x300mm ( 9 W ); 68x68x310mm (13 W )
Погоден за Аквариум помала од 90см
Пакет содржи : 1 x УВ Steriliser Филтер Пумпата
Доаѓа со мини приклучок адаптер според вашата земја. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само.
ЕУ = Европска стандарден приклучок ; UK = British standard приклучок;
НИ = Американски стандарден приклучок ; AU = Австралија стандарден приклучок;
Функција :
1, Супер моќ, елиса дизајн.

Главните својства

Големина:
US Plug, EU Plug, AU Plug, UK Plug
моќност:
8W
Напон:
220-240V
Тип:
Риба
Бренд Име:
ASGIFT
Фреквенција:
50Hz
пумпа моќ:
8W
F. MAX:
800L/H
H. MAX:
0.6 M
УВ Ламба Моќ:
7W,9W,13W
Функција:
Аерација, филтрација и стерилизација
Type1:
УВ стерилизација филтер пумпата
Type2:
потопна пумпа
Број На Модел На:
SKU092

Избор на купувачот