.

.

Увезени телефон музичка кутија роденденски подарок свадба декорација сопруга Божиќ склопот на уникатни подароци

Увезени телефон музичка кутија роденденски подарок свадба декорација сопруга Божиќ склопот на уникатни подароци

DEN 7832.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


Бебе име : традиционалните антички телефон ретро музика кутија
стоки Број SL-328
звук Среќен : Град на небото Јапонија Sankyo Движење
материјал за квалитет : Nanyang насликана на дрво
владетел инчен : Дното со дијаметар од 10 цм, висина 11.5 cm

Главните својства

Текстурата на материјалот:
Дрво
НЕМА.:
SL-328

Избор на купувачот