.

.

5 Групи Индивидуализира Врата се справи со WRC Трки Развој Автомобил-стил, за Citroen Фолксваген Форд PEUGEOT МИЦУБИШИ СУБАРУ

5 Групи Индивидуализира Врата се справи со WRC Трки Развој Автомобил-стил, за Citroen Фолксваген Форд PEUGEOT

DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Испорака :
1.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Почекајте да се исуши(имаме intall meathod на крајот може да биде референца)
Пакет Се Вклучени
5 сетови за во автомобил налепница за 5 автомобили
Ние гарантираме за безбедно и сигурно шопинг искуство, па да не грижете се, тоа, ако не можете да доби вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас. Гаранција & Одржување : 1.
Силен визуелен ефект.Чистење на вашиот автомобил површината каде ќе се залепи и да пресуши.

Главните својства

Бренд Име:
спортски ум
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
A-04
Објектот Должина:
12.5cm
Објектот Ширина:
1.25cm
Објектот Висина:
0.025cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници

Избор на купувачот