.

.

Свадба Декорација LED Светло Батеријата Водоотпорен LED Вазна Чај Светлина со Далечински управувач за Вазни, Shisha Наргиле, Риба Тенкови

Свадба Декорација LED Светло Батеријата Водоотпорен LED Вазна Чај Светлина со Далечински управувач за Вазни,

DEN 1147.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Користат IR-далечински контролер за да го вклучите/исклучите, изберете бои и бојата се менува progams.
Слик tures :
Пакет :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Совети :
Кога батеријата се истроши, осветлувањето да остане заглавен во црвено,ако веќе не префрлување помеѓу бои и далечински не се контролира, во тоа време, само треба да ја замените батеријата, можете да го реши проблемот. Мирно на Функцијата.
Wha т Вклучени ???
3 LED подводните floralyte, Секоја Светла инсталиран 2 парчиња CR2032 батеријата. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.
Карактеристики :
3pcs Супер-Светли LED , Повеќе Посветла од 1 или 2 LED еден
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2,2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours. 20 компјутери 3 LED Подводни LED Светла + 2 парчиња далечински контролер , и секој далечински contorller инсталиран литиум батерија во тоа.
Свадба Декорација LED Светло Батеријата Водоотпорен LED Вазна Чај Светлина со Далечински управувач за Вазни, Shisha Наргиле, Риба Тенкови
CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен дизајн,Со Бесење Кука
Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач!!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други .

Главните својства

Емитуваат Боја:
RGB Боја се Менува, бела, Топло Бела
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Карактеристики:
Батеријата Водоотпорен Мини LED Светло со Далечинско
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Должина:
1.25inch
Број На Модел На:
KS-SB-003M
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Мини
LED Бои За Опции:
Бела, Топло бела, RGB Боја се Менува
Производ големина:
3CM дијаметар, 2,2 СМ висок
Тип На Батерија:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Далечински Контролер:
Инфрацрвениот Далечински Контролер , Околу 10meters
Апликации:
цветни аранжмани, вазна, осветлување, и на други места што сакате
Траење На Батеријата:
трае повеќе од 24hours
водоотпорен или не:
Да, тоа е водоотпорен дизајн, Подводни led светло
Прилики:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
LED Сијалица Количина:
3pcs Супер Светло SMD LED Светло
Име на производ:
Подводни LED Светло, Водоотпорен Чај Светлина, Батерија за LED Далечински Светлина

Избор на купувачот