.

.

100pcs Висок Квалитет Пескарење Дискови + 1 Абразиви Кука & Јамка Backer Плоча + 1/8inch месо тело Сет Алатки За Полирање

100pcs Висок Квалитет Пескарење Дискови + 1 Абразиви Кука & Јамка Backer Плоча + 1/8inch месо тело Сет Алатки

DEN 146.00 DEN 266.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Пакет се вклучени :
100pcs x пескарење дискови
1pc x јамка пескарење подлога
1pc x месо тело
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
BI0002613
Спецификација :
Бренд нови
Боја : како на сликата покажува
Пескарење диск дијаметар : прибл. 1" (25мм)
Јамка Пескарење Подлога дијаметар : прибл.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.11"
Жито : 100g, 180g, 240g, 1500g, 3000g
Количина : 100pcs (секоја ронки има 20pcs)
Издржливи и практична
Совршен за чистење и полирање
Може да се користи со полирање соединение да се произведе мазна завршница
Страшно за општа полирање и има способност да работат со полу-груб бои, за да го насочите да ги изедначи сјај. 1" (25мм)
Месо тело големина : прибл.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Пескарење Дискови Сет
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Абразивни Диск
Бренд Име:
Mayitr
Големина:
50x3mm

Избор на купувачот