.

.

YKSPACE 6Colors Ултра Тенок Тешко PC Свилен Луксузни телефон Случај Маска за iPhone 6 6S 7 8 Плус X 10 Назад Anit Удар Shockproof

YKSPACE 6Colors Ултра Тенок Тешко PC Свилен Луксузни телефон Случај Маска за iPhone 6 6S 7 8 Плус X 10 Назад

DEN 107.00 DEN 152.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

НЕ EXPECPTIONS!) Враќање превозот цена е мечка од страна на продавачот и купувачот на половина. Да се осигура дека вие може да ги добиете цел успешно, ве молиме да се осигурате ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е ТОЧНА. Предмети гаранција ограничено време е 12 месеци и додатоци доаѓаат со 3-месечен-време. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со ПРИЕМОТ на пратката. Цел ќе биде предаден во рок од 4 работни дена по Aliexpress потврдена. Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Во Светот Превозот. Ние НЕ преземаат ЦЕЛОСНА RESOPNSIBILITIES, како што се : сообраќајни несреќи, одложувања, екстра данок или други царински проблеми. Цените не вклучувајќи обичај должност на дестинација земји. Обезбедување добар шопинг средина е цел ние се настојува да се постигне. Ние се случува да се промени на подобро. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако нарачката ќе биде примена и цел може да се врати во рок од 30 дена по примени.Ако ви треба мало пакување,ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра 1$/еез. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТОТ СО EXPERIED ГАРАНЦИЈА
1. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Задоволство ни е да се обезбедат услуги за вас. Сите неисправни објект се врати МОРА да БИДЕ во рамките на гарантниот период. (Ако објектот е во вашиот процесија повеќе од 7 дена, тоа се смета да се КОРИСТИ и ние ќе НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Главните својства

Материјал:
за iPhone 6 6S, за i6Plus 6SPlus, за iPhone 7, за iPhone 7 Плус, за iPhone 8, за iPhone 8 Плус, за iPhone X
дизајн:
Бизнис,Обичен
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 8 Плус,iPhone 7 Плус
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
YKSPACE
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Функција:
Анти-Нула

Избор на купувачот