.

.

37 ВО 1 КУТИЈА СЕНЗОР КОЛЕКЦИИ ЗА УНО Р3 ВИСОК КВАЛИТЕТ СО ПЛАСТИЧНА КУТИЈА И CD БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

37 ВО 1 КУТИЈА СЕНЗОР КОЛЕКЦИИ ЗА УНО Р3 ВИСОК КВАЛИТЕТ СО ПЛАСТИЧНА КУТИЈА И CD БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 824.16

Износ
Во форма достапна за нарачката


37 ВО 1 КУТИЈА СЕНЗОР КОЛЕКЦИИ ЗА УНО Р3 ВИСОК КВАЛИТЕТ СО ПЛАСТИЧНА КУТИЈА И CD БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
.
Пакет Се Вклучени :
. 1 x Мали пасивни ѕвончето модул
.1 x 2-боја ПРЕДВОДЕНИ од модулот
.1 x Хит сензор модул
.1 x Вибрации switch модул
.1 x Фото отпорник модул
.1 x Копчето за вклучување модул
.1 x Навалите switch модул
.1 x 3-боја полна боја на SMD LED модул
.1 x Инфраред емисија сензор модул
.1 x 3-боја ПРЕДВОДЕНИ од модулот
.1 x Меркур отвори оптички модул
.1 x Јин Yi 2-боја ПРЕДВОДЕНИ од модулот 3ММ
.1 x Активни ѕвончето модул
.1 x сензор на Температура на модул
.1 x Автоматски блескави шарени ПРЕДВОДЕНИ од модулот
.1 x Мини магнетни полиња за модули
.1 x Сала магнетен сензор модул
.1 x Инфраред сензор модул приемник
.1 x Класа Bihor магнетен сензор
.1 x Магија на светлината првенство модул
.1 x Ротари енкодер модул
.1 x Оптички скршени модул
.1 x Откривање на чукање на срцето модул
.1 x Полињата за модул
.1 x Пречка избегнување сензор модул
.1 x Лов сензор модул
.1 x Микрофон звучен сензор модул
.1 x Ласерски сензор модул
.1 x 5 V реле модул
.1 x сензор на Температура на модул
.1 x сензор на Температура на модул
.1 x Линеарна магнетни Сала сензори
.1 x Пламен сензор модул
.1 x Чувствителни микрофон сензор модул
.1 x Температура и влажност, сензор модул
.1 х XY-оската џојстик модул
.1 x Метал допир сензор модул
.1 x CD

Главните својства

is_customized:
Yes
Бренд Име:
WeiKedz
Број На Модел На:
37

Избор на купувачот