.

.

2 Парчиња Прилагодување Спортски ум Автомобил Опфаќа Автомобил Налепници Decal Автомобил-Стил, За seat altea xl автомобил додатоци

2 Парчиња Прилагодување Спортски ум Автомобил Опфаќа Автомобил Налепници Decal Автомобил-Стил, За seat altea

DEN 402.00 DEN 402.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница, ако не се најде она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ви благодарам. ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Гаранција & Одржување : 1. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Лесно чистење & одржување. ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
DIY свој личен автомобил.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Главните својства

Големина:
290x90mm, 350x108mm, 400x124mm, 580x180mm
Бренд Име:
спортски ум
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
BYB10-19
Објектот Должина:
29cm
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Висина:
0.025cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на купувачот