.

.

Кочница Спојки Радијална Господар Цилиндар Показател За DUCATI Чудовиште 659/696/796/1100/1200/S Diavel XDiavel Мотоцикл 7/8 22mm

Кочница Спојки Радијална Господар Цилиндар Показател За DUCATI Чудовиште 659/696/796/1100/1200/S Diavel XDiavel

DEN 7329.12

Износ
Во форма достапна за нарачката


Мотоцикл Радијална Кочница Спојки Господар Цилиндар
-Состојба : Резервни Сосема Нов, Висок квалитет
-Материјал : CNC фалсификување на прецизност алуминиум; Anodizing површината.
-Ова е за замена, може да се надополни на сопирање на перформансите, а не на оригиналот.
-Одговара за 22mm (7/8") handlebar.
-Кочница Спојки Господар Цилиндар дијаметар : 17. 5m m
-Кочница Спојки Лост должина : 175mm
-Радијална Господар Цилиндар Должина : 105mm
-Вклучувајќи го и студ гром и складирање тенкови, што е уште поважно, со огледало монтажа дупки (10мм X 1.25 насока на стрелките на часовникот)
-Објектот е лесно да се инсталира, без настава
-Боја : како на сликата прикажани
-Ве молиме видете јасно нашите опис, потврди постои доволно простор за да се инсталираат на овој производ и вашето огледало може да се користи во овој производ. Ви благодариме
Fitment : DUCATI ЧУДОВИШТЕ 659 2013-2014 DUCATI ЧУДОВИШТЕ 696 2008-2014 DUCATI ЧУДОВИШТЕ 796 2010-2015 DUCATI ЧУДОВИШТЕ 1100/S 2009-2011 DUCATI ЧУДОВИШТЕ 1200/S 2014-2015 DUCATI Diavel план за 2011-2015 DUCATI X Diavel 2016-2017
(Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел)

Главните својства

Бренд Име:
ДИВЈАК
Специјални Функции:
Спојката & Кочница Господар Цилиндар
Motobike Направи:
Ducati
Објектот Тежина:
1.4kg
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
S50BCM1634852
Објектот Должина:
0inch

Избор на купувачот