.

.

X-Коцка 62mm Плоштадот Хеликоптер Коцка Брзина Магија Коцки Мозаик Посебни Образовни Играчки За Деца Деца

X-Коцка 62mm Плоштадот Хеликоптер Коцка Брзина Магија Коцки Мозаик Посебни Образовни Играчки За Деца Деца

DEN 408.00 DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


X-Коцка 62mm Плоштадот Хеликоптер C ube Брзина Магија Коцки Мозаик Посебни Образовни Играчки За Деца Детето
Објектот Описи
Бренд : X-Коцка
Модел : Плоштадот Хеликоптер C ube
Големина : 62x62x62mm
Тежина : 160g
Ве молиме Имајте во предвид : Поради се земе во вид на светлина и го следат, слики може да имаат мало chromatism проблем. Ова е неизбежна, ве Молиме да ги прости! Ако не може да ја прифати купувачи ве молиме купи претпазливо

Главните својства

цел број:
Кос Коцка
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Тип:
загатка коцка
Бренд Име:
BABELEMI
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Мини
Број На Модел На:
Плоштад Хеликоптер Коцка

Избор на купувачот