.

.

YTK 200l тапан капа запечатување алатка за барел crimping алатка 0806002Y мелење

YTK 200l тапан капа запечатување алатка за барел crimping алатка 0806002Y мелење

DEN 2880.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Често, ќе испрати нов дел на предмети за алтернативни и тешки оштетувања, Пред наплата е прифатена, ве молиме оставете порака за нас.
Спецификација
Големина : 2" и 3/4"
Капа Дијаметар (mm) : 70 & 35
Димензија (mm) : 100(66)*400
Снабдување во пар за Стандард Капа Фоки
Капа Дијаметар : (50 mm) [капа надворешниот дијаметар 70 mm ]
(19mm) [капа надворешниот дијаметар 35 mm ]
Материјал : високо-квалитетна алатка челик
Вовед
Овој плафонски опрема е главно направени на алатка челик во одличен квалитет, со предностите на разумни структура & тесни запечатување & тешки-должност и лесно ракување. Ако имате било каков проблем со тоа, ве молиме оставете порака за нас.
Наплата
Било каква штета или недостиг на нашите производи кога примате вашите предмети. Ние ќе се справи со неа во рок од 24 часа.
Повратни информации
Сите коментари, предлози се прифаќаат. Ве молиме да се земе некои фотографии за сведок. Ние ќе биде многу благодарен за вашата позитивни стапалки лево во нашата компанија. Корисниците треба само да се прилагоди на позицијата орев пред да го користите.
Следење На Број
Следење на број ќе биде известен во рок од 2-3 работни денови по достава на стока. Ако преферирате други сигурен испорака компанија.
Логистика
DHL, EMS и ПРОЗОРЦИ, Fedex се нашиот избор.
Методи За Плаќање
Овие плаќања на T/T, L/C, Western Union, Paypal се прифатени. Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме оставете порака за нас. Ве молиме оставете порака за нас.

Главните својства

Бренд Име:
YTK
DIY Материјали:
Електрични

Избор на купувачот