.

.

Smart Покритие За iPad Про 10.5 2017 Таблети Фонд Ултра Тенок СТП Кожа Folio Smart Школка Стојат Случај Покрие Со Авто Разбуди/Спиење

Smart Покритие За iPad Про 10.5 2017 Таблети Фонд Ултра Тенок СТП Кожа Folio Smart Школка Стојат Случај Покрие

DEN 575.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Smart Cover Случај за Новиот i Pad Про 10.5" 2017 Случај СТП Кожа Пати Флип Таблета Покритие за i Pad Про 10.5 инчен Coque Fundas Магнет
Функција :
1.100% сосема нов и висок квалитет
2.Дизајниран за i Pad Про 10.5" 2017 модел
3.Magnetically се усогласува со уредот : Спиење функција
4.Штити без да влијаат на било која функција на уредот
5.Тоа може да се користи и како тастатура стојат, и тоа е исто така се соочуваат со време и филм застане.
6.Лесен за употреба, мала тежина, домот изградба и кроењето

Главните својства

Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Модел Компатибилност:
за apple iPad про 10.5 2017 модел
Материјал:
PU
Бренд Име:
смит sursee
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Ширина:
20cm
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
за apple iPad про 10.5 2017 модел
Должина:
30cm
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.5
Тип:
Виткање Folio Случај
Состојба:
100% нови
Апликацијата Лаптоп Големина На:
10.5
Функции:
Авто Sleep/Wake up
боја:
10 бои
Стил:
Чиста боја случај
дизајн:
Стои Виткање Folio Случај
компатибилен за:
iPad про 10.5 2017 Модел
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет:
opp

Избор на купувачот