.

.

H&S БУЛЧИНСКИ Душо Кратко Sleeve Вечер Фустан Tulle Везени Чипка Applique вечерни фустани долг 2017 Чипка Вечер Gown

H&S БУЛЧИНСКИ Душо Кратко Sleeve Вечер Фустан Tulle Везени Чипка Applique вечерни фустани долг 2017 Чипка Вечер

DEN 3835.00 DEN 4511.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.За некои определени региони, превозот преку ЕМС или ТНТ се бесплатни; за неколку такси може да биде обвинет ако сакате да го смените со други couriers, ве молиме да ја прочитате соодветниот настава за повеќе детали. Минималната цел почнува од 1 парче на секој стил, трговија на големо цена е над 3 парчиња, ние прифаќаме мешање.
H&S БУЛЧИНСКИ Душо Кратко Sleeve Вечер Фустан Tulle Везени Чипка Applique вечерни фустани долг 2017 Чипка Вечер Gown
Почитувани Клиенти
Сите фотографии подолу се сите вистински слики ,И ние ќе се обезбеди иста quanlity и дизајн како слика ,те молиме, не грижете се . Но купувачот е одговорен за враќање превозот цена.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации ,особено меѓу CRT екранот и LCD екран,ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите.пакување во оригиналниот производител пластична кеса и картонска .
Напомена :
1. Добро рачно производство и моден дизајн ќе заработи повеќе очи како ние само го направи со висок квалитет фустани.
Политика на враќање(pls се прочита внимателно)
1.Ви благодариме .за било какви прашања ве молиме контактирајте со нас .
Големина на табелата
Мерење упатство
Ако вашиот мерења начин се симне моите стандардна големина на табелата, ние ќе го направат вашиот фустан како што е нашата вистинска големина,ако тоа го потврди и тогаш ве молиме изберете ја вашата омилена боја .

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Обвиткан,Beading,Sequined,Везови,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Понесете Воз
Број На Модел На:
HS24606
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
H&S БУЛЧИНСКИ
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Големина:
custom made
Боја:
сопствени направени
Употреба:
Партија
Hemline:
Кат Должина
дизајн:
Моден
Превозот начин:
UPS,TNT,DHL,FEDEX
време на испорака:
10-15days
Стил:
вечерните фустани,вечер gown
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Избор на купувачот