.

.

1suit J742 Мала Демонстрација Експеримент Правец на Енергија Студент Handmaking Бесплатен Превозот Русија

1suit J742 Мала Демонстрација Експеримент Правец на Енергија Студент Handmaking Бесплатен Превозот Русија

DEN 192.00 DEN 201.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Пакет содржина : 1suit sapre делови
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.И корисни коментари за други клиенти.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Главните својства

Бренд Име:
Pixiuonline
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
J742

Избор на купувачот