.

.

FR024N IRFR024 IRFR024N IRFP26N60L IRFB3607 IRF640 IRF640NPBF IRFP448 IRF620 IRFP2907 IRFI840G IRF520 IRF520N

FR024N IRFR024 IRFR024N IRFP26N60L IRFB3607 IRF640 IRF640NPBF IRFP448 IRF620 IRFP2907 IRFI840G IRF520 IRF520N

DEN 5.00 DEN 5.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација, купувачот треба да се напишани на полно име.
Ви благодариме!.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Кина Пост Стандард Express, Хонг Конг Пост, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава
Некои од Европските земји од Страна на локација за подигнување на Глобалната Mail
Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
Со DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
Замена/Exchange/Наплата
(1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.(Стандард Превозот Побрзо отколку Mail) Превозот e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 10-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
2.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации.

Главните својства

Напон:
1
Моќ Дисипација:
1
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
2
Примена:
компјутер
Пакет:
T

Избор на купувачот