.

.

Бесплатен Превозот за ПОЛНЕЊЕ 160W Автомобил Авто LED СВЕТЛАТА 5S CANBUS Светлата CONVERSIONE LAMPADA TIPO H4 H7 12/24 VOLT 12000LM Со Декодер

Бесплатен Превозот за ПОЛНЕЊЕ 160W Автомобил Авто LED СВЕТЛАТА 5S CANBUS Светлата CONVERSIONE LAMPADA TIPO H4

DEN 2342.00 DEN 2928.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.
Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) :
1>.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.LED Type : Philips ZES LED Чип
6.Одлична дисипација на топлина
12.Pls НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации доколку не сте го добиле објектот без да се бара од нас за помош!
Pls ни даде можност да се expain или решавање на проблеми за вас со 48 часа,Tks и Уживаат во Шопинг!
Нашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong.Тоа е многу ниска цена.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок од 2~4 работни дена од страна на соодветните couriers.Ако ви треба нашиот каталог,ве молиме контактирајте ме.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на вашиот Ali Express Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
2>.EMS,DHL,FEDEX,UPS-от Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>.Воздухот mail : Генерално, 7-15 работни денови на светот.25 ВО (Lx W)
10.ИП Стапка : IP67
11.Температура на бојата : 6500 K, 3000 K или 8000 K
7.
Испорака :
1>.Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,pls чека неколку минути и Плаќање, мора да
се заврши во рок од 3 дена
Испорака :
1>.000 денари+ часа
8.Лесен за инсталација(Plug-in-Play)
Пакет :
2*X3 LED Светлата светилки
2*Лесен Филм (слободни DIY со видови шарени филм)
1*англиски јазик прирачник за корисникот
.

Главните својства

Емитуваат Боја:
6000K Ладно Бела
Тип Socket:
H7, H4/9003/HB2 Hi/Lo
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
160W/PAIR
Извор На Светлина:
LED
Бренд Име:
yobuyyowin
Чип Собранието Тип:
ZES
Автомобил модел:
ЗА Сите Автомобили
Напон:
12V

Избор на купувачот