.

.

10Pcs Приклучок за Штекер Покрие Бебе Доказ за Безбедност на Децата Plug Заштитник Guard Мрежа

10Pcs Приклучок за Штекер Покрие Бебе Доказ за Безбедност на Децата Plug Заштитник Guard Мрежа

DEN 87.00 DEN 133.92

Износ
Во форма достапна за нарачката


10 Pcs Приклучок за Штекер Покрие Бебе Доказ за Безбедност на Децата Plug Заштитник Guard Мрежа
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Може ефикасно да се спречи децата од електричен шок, многу безбедно Според заштита покрие ротација насока и аголот на заштитна маска во прилог на штекер панел, мора да се осигурате дека отворот е секогаш подредени по ротација се Осигура дека штекерот може да се користи нормално, докопа сила дупка 100% ги покриваат Спецификации : Материја : ABS Големина : 3.5*3.5 cm/1.38"*1.38" Боја : како на сликата покаже Кол : 10 компјутери
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : (без мало пакет) 10 компјутери * Приклучок за Штекер Покрие Бебе Доказ за Безбедност на Децата Plug Заштитник Guard Мрежа

Главните својства

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Приклучок За Штекер Маска
Шаблон Тип:
Цврста
Возраст Опсег:
2M,12M,0-1M,25M,23M,24M,13M,1M,14M
Тип На Објект:
Електрична Безбедност
Количина:
10 Компјутери
Материјал:
ABS
Големина:
3.5*3.5cm/1.38''*1.38''
Карактеристики:
Може ефикасно да се спречи децата од електричен шок, многу безбедно

Избор на купувачот