.

.

led трепка устата светлина партија играчка,Helloween смешно реквизити

led трепка устата светлина партија играчка,Helloween смешно реквизити

DEN 583.00 DEN 648.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификација Тип : Цвет Brooch Материјал : Пластика
* Моден дизајн и стил * На ангелските крилја за изглед, форма, материјали кои се користат од страна на Американски EN71 на автентикација за автентикација на Европската AMTS phthalic киселина (заштита на животната средина на човечкото тело да произведе било гума нема да боли)
* Печат безбедноста, нема бидејќи плунка производство краток спој.
* Убава прикривање, не надворешни електрична жица.
* Слободни раце, заби контрола вклучите, се користи повеќе погодно.
* Бесплатно ќе екстра плата, како што е прикажано во бренд предност, ние ви обезбеди без да одите низ било канал фабрика стоки
Боја
Постојат три бои може да се трансформира Материјал
Заштита на животната средина гума + електронска компонента
Големина
6x4cm(2.36x1.57inch)

Главните својства

боја:
Повеќе
Повод:
Ноќта на вештерките,април Будала Ден,Божиќ,Велигден
Блескав Време:
за 3hour
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број на Компјутери:
12

Избор на купувачот