.

.

XENCN H3 Pk22s 12V 100W Јасно Серија Оригиналната Линија Автомобил Халоген Магла Светлина Стандард ОЕМ Квалитет Авто Светилка Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА

XENCN H3 Pk22s 12V 100W Јасно Серија Оригиналната Линија Автомобил Халоген Магла Светлина Стандард ОЕМ Квалитет

DEN 424.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сертификација : ISO-9001, TUV. ИСПОРАКА
Сите предмети ќе биде предаден на светот. Модел : H3.
Превозот Метод
Дестинација
Превозот Време
Поштенски
Aliexpress Стандард
Австралија
7~20 дена
Бесплатен превозот
(тежина
Обединето Кралство
7~20 дена
Канада/САД
10~20 работни дена
Виетнам, Малдиви, Нов Зеланд, Јапонија, Јужна Кореја, Австрија, Германија, Netherland, Франција, Финска, Тајланд, Данска, Грција, Швајцарија, Грција, Португалија, Белгија, Ирска, Сингапур, Норвешка
15~30 работни дена
Јужна Африка, Бугарија, Белорусија, Кипар, Хрватска, Летонија, Монако, Молдавија, Македонија, Црна Гора, Полска, Романија, Србија, Словачка, Словенија, Украина, Индонезија, Брунеи, Камбоџа, Малезија, Филипини, Виетнам, Малдиви
15~35 работни дена
Италија, Бразил, Русија, Израел и други земји
25~45 работни дена
EUB
САД, Австралија, Франција, велика БРИТАНИЈА, Русија, Украина и други земји
7~15 дена
Дополнителни Превозот Надомест
EMS
Повеќето земји
5~15 дена
Дополнителни Превозот Надомест
Aliexpress Премија
Австралија, Франција, велика БРИТАНИЈА, Германија, САД и на други земји
3~7 дена
Дополнителни Превозот Надомест ИСПЛАТА прифаќаме само за плаќање преку Alipay . Широка Палета На Производи. Целосна наплата при добивање на оригиналниот објект. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, Ние се стремиме да ви овозможи со најдобра услуга и ние ќе ви одговори на вашето прашање во рок од 24 часа. Температура на бојата : 3200 K. Напомена : се Врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. ГАРАНЦИЈА и ПОВРАТНИ информации Сите предмети ќе бидат тестирани пред превозот.

Главните својства

Тип Socket:
H3 12V 100W
Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
Xencn
Автомобил модел:
Наследство, Impreza, Слобода, Wrangler, TJ и така натаму
Автомобил Марка:
Субару Џип и така натаму
Напон:
12V
Извор На Светлина:
халоген
Температура На Боја:
3000-4000K
Wattage:
100W
Пакетот Вклучува:
2 светилки
Температура На Боја:
3200K
Модел:
H3
Дел Број:
8321
База Модел:
PK22S

Избор на купувачот