.

.

7er G11 G12 730d xDrive Пред Лево Шок Воздушна Суспензија Шок Апсорбер Суспензија Извори Кочење Собранието 37106877553

7er G11 G12 730d xDrive Пред Лево Шок Воздушна Суспензија Шок Апсорбер Суспензија Извори Кочење Собранието 37106877553

DEN 39840.00 DEN 47999.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ви благодариме за вашата поддршка!.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Детали :
Modell Plattform Typ Baujahr Моторни 7er G11, G12 730d 2015/09-2016/12 2993 кзм, 155 KW, 211 КС 7er G11, G12 730d 2015/09-2016/12 2993 кзм, 195 KW, 265 КС 7er G11, G12 730d x Drive 2015/09-2016/12 2993 кзм, 155 KW, 211 КС
Гаранција :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ. Ви благодариме за разбирањето.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.Било увозни давачки е на купувачот одговорност.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Врвен квалитет со конкурентна цена
За Испорака :
1.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари.

Главните својства

Специјални Функции:
Шок Апсорбер
Земја/Регион на Производство:
оригиналниот реновирана
Материјал Тип:
Челик+Алуминиумски+Гума
Објектот Висина:
Standard
Производителот Дел Број:
37106877553
Објектот Должина:
Standard
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Тип:
Воздушен притисок
Објектот Ширина:
Standard
Осветленост Дел Број:
37106877553
Бренд Име:
LuCIFINIL
Објектот:
Шок Апсорбер
Големина:
Standard
превозот:
брзо превозот
Специјални Функции:
Автоматски прилагодете го тело висина
oe 1:
37106877553
Позиција:
Пред Лево
Забелешка:
оригиналниот реновирана
Година:
2015-2017

Избор на купувачот