.

.

BST312 возило сигнал жица алигатор клип батеријата clip (рачно изработени)

BST312 возило сигнал жица алигатор клип батеријата clip (рачно изработени)

DEN 816.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


BST312 Возило Сигнал Жица Алигатор Клип Батеријата Clip (Црно-Црвено) (Рачно Изработени)
Се поврзува со батеријата на автомобилот. Пренесува сигнал од опремата на возилото.
Должина на жица : 12~14 CM
Големина на алигатор клип : 35 CM*28 CM

Главните својства

Електронски:
No
Верзија На Софтвер:
возилото сигнал жица
Бренд Име:
BSTSparkTec
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Име На Модел:
BST312
Хардвер Верзија:
возилото сигнал жица
Објектот Висина:
0inch
моќност:
300V
Објектот Тежина:
300g
Напон:
300V
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
0inch

Избор на купувачот