.

.

DIY Дијамант Сликарство Мачка Со Парични Полн Плоштад Rhinestones Крстот Бод Кристал Мозаик 3D Везови Дома Декорација Недовршени

DIY Дијамант Сликарство Мачка Со Парични Полн Плоштад Rhinestones Крстот Бод Кристал Мозаик 3D Везови Дома Декорација

DEN 251.00 DEN 264.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации.
2, Според боја код, изберете боја во чинија .Имајте на ум . За Пакување . Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб.

Главните својства

Големина:
20x25cm, 20*30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
MYCELLA
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
дијамант сликарство
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z502L1

Избор на купувачот