.

.

година нови деца чорапи слободно диви плима модели црна/ бела газа Backless памук крои деца во цевка чорапи

година нови деца чорапи слободно диви плима модели црна/ бела газа Backless памук крои деца во цевка чорапи

DEN 146.00 DEN 153.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Информација За Производот :
Пол : девојки
Opp вреќа Пакет : 1 lot =1 пар = 2 парчиња
Боја : Како на сликата покажува
Материјал : Памук
Големина : 1 - 10 години
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.393 инчен
Ве молиме Имајте во предвид омилена боја и големина. Ако не се забелешка случаен натпревар.
Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално.
Ве молиме овозможи големина 1-2cm грешка со рачни мерења.
Производот Се Покаже :

Главните својства

Големина:
1 to 3 years, 4 to 6 years, 7 to 10 years
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Децата Хумор
Материјал:
Памук,CoolMax
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
AA0302
Оддел Име:
Деца
Предмет Тип:
Тесни
Шаблон Тип:
Карактер
Пол:
Девојки
Должина:
28cm /35cm /45см
Материјал:
95% памук
Сезоната:
Пролет /лето/есен
боја:
8 бои
Големина:
Free size, for kid gils 1-10 years old

Избор на купувачот