.

.

Преносни Овошје и Зеленчук Кошница Домашна Кујна Виси Потрошувачка Кошница Торба Бања Складирање Алатки Потоне Носителот Кујна Додаток-Б

Преносни Овошје и Зеленчук Кошница Домашна Кујна Виси Потрошувачка Кошница Торба Бања Складирање Алатки Потоне

DEN 71.00 DEN 85.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст. Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Име : Преносни Овошје и Зеленчук Кошница Домашна Кујна Виси Потрошувачка Кошница Торба Бања Складирање Алатки Потоне Носителот Кујна Додаток-Б
Материјал : пластика
Боја : зелена,розова,небото сино,кафе
големина на : 16*8*21.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас
. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.
Најдобар производ, најдобра цена, што го заслужуваат да го имаат.Предмети се испраќаат само по уплата.Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.5 cm
пакување : 1pcs
Таму е 1~3cm разлика според упатство за мерење.
Shippint
1). Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.
За Орде рс
1).
За Нас
1).Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
Повратни информации
1). Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.

Главните својства

Бренд Име:
WSOMIGO
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ
Број На Модел На:
S22
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Кошница
Пластични Тип:
PP
1:
кујнски прибор
2:
gadget
3:
Кујна
4:
за кујна
5:
зеленчук
6:
accesorios де cocina
7:
Заштита рака алатки
8:
кујнски алатки
9:
cozinha
10:
Овошје

Избор на купувачот